Testíík

8. února 2009 v 15:35 | Khira |  sprátelené blogy
Převzala jsem to od Khiry.

A nezapomente se mrknůti na bleskovku a kdo jsem arigatou ^^.

Upozornění jestli se chceš zasmát tak nejdříve odpověz na otízky na hoře a pak a ž se jdi podívat dolů.

1.jméno idola, popřípadě kluka
2.nějakou část těla
3.dárek, co ti někdy dal
4.kus nábytku
5.něco, co patří k vybavení bytu
6.barva
7.zvíře
8.část těla
9.příslovce, které vyjadřuje stav nálady
10.zvířecí zvuk
11.nějaký předmět
12.cokoli, čím můžeš něco pevně uchopit
13.část oblečení
14.část těla
15.název tvé nej písničky
16.jméno zpěváka
17.něco, co dělá hluk
18.otvor na těle (např. pusa, nos...)
19.sladkost
20.část kalhot
21.nějaká domácí práce
22.oblíbené číslo
23.část obličeje

MÉ RANDE S...(1)...

Když jsem otevřela dveře, políbil mě na...(2)... V ruce držel...(3)... Společně jsme si pak sedli na...(4)... Samou nervozitou zakopl o...(5)... Bylo mu chudákovi tak trapně, že z toho byl celý...(6)... Ale to ještě nebylo všechno! Kde se vzal, tu se vzal můj...(7)... Chicco, lehl si k jeho nohám a začal mu lízat...(8)... ...(9)...si setřel Chiccovy sliny. Chicco to ale nevzdal a začal...(10)... jak o život. Byla jsem z toho tak nervózní, že jsem po Chiccovi hodila ...(11)... Pak jsme se konečně začali líbat. Byla jsem z toho úplně mimo. Pak si mě k sobě ...(12)... přitáhl a začal mě pomalu a vášnivě svlékat ...(13)... Něžně jsem ho pohladila po ...(14)... a zašeptala mu do ouška: "...(15)..." Tak ho to dojalo, že mi zazpíval nejnovější hit od ...(16)... Bohužel to v jeho podání znělo jako ...(17)... Abych ho nenápadně utišila co nejrychleji, strčila mu do ...(18)... jeho oblíbené...(19)... Když vtom mu začal v ...(20)... zvonit mobil. Byla to jeho máma. Má prý jít okamžitě domů, protože zapomněl na ...(21)... Škoda! Ale slíbil mi, že se za ...(22)... dní uvidíme. Na rozloučenou mi ještě vtiskl na ...(23)... vášnivý polibek.

Pak do komentářů napište svoye já to zas napíšu svůy výtvor ty nejlepší poak zveřejním a tky sem dám ten Khiřin u toho jsem chytala záchvaty.

MÉ RANDE S shirem
Když jsem otevřela dveře, políbil mě na ruku V ruce držel kytičky Společně jsme si pak sedli na stůl Samou nervozitou zakopl o vdeře xDD Bylo mu chudákovi tak trapně, že z toho byl celý zelený Ale to ještě nebylo všechno! Kde se vzal, tu se vzal můjleopard Chicco, lehl si k jeho nohám a začal mu lízat ucho smutně si setřel Chiccovy sliny. Chicco to ale nevzdal a začal haúúúúúúúúú. jak o život. Byla jsem z toho tak nervózní, že jsem po Chiccovi hodila gumu Pak jsme se konečně začali líbat. Byla jsem z toho úplně mimo. Pak si mě k sobě eh kleštěma přitáhl a začal mě pomalu a vášnivě svlékat rukáv Něžně jsem ho pohladila po nosíku xDD a zašeptala mu do ouška: "houki boshi" Tak ho to dojalo, že mi zazpíval nejnovější hit od Joa Jonase Bohužel to v jeho podání znělo jako vrtačka Abych ho nenápadně utišila co nejrychleji, strčila mu do nosu jeho oblíbené tatranky xDD Když vtom mu začal v kapse zvonit mobil. Byla to jeho máma. Má prý jít okamžitě domů, protože zapomněl na zametání xDD Škoda! Ale slíbil mi, že se za 5 dní uvidíme. Na rozloučenou mi ještě vtiskl na nosíík vášnivý polibek.


Páni chudák Shiro ten to schytal s tatrankou v nose xDD
A ted Khiřin výtvor snad se nebude zlobit že jsem jí to sem tky dala.

MÉ RANDE Se Shinem.

Když jsem otevřela dveře, políbil mě na ruku. V ruce držel řetízek. Společně jsme si pak sedli na skříň XD. Samou nervozitou zakopl o nábytek. Bylo mu chudákovi tak trapně, že z toho byl celý zelenej. Ale to ještě nebylo všechno! Kde se vzal, tu se vzal můj tygr. Chicco, lehl si k jeho nohám a začal mu lízat prst. Vesele si setřel Chiccovy sliny. Chicco to ale nevzdal a začal iát jak o život. Byla jsem z toho tak nervózní, že jsem po Chiccovi hodila nůž. Pak jsme se konečně začali líbat. Byla jsem z toho úplně mimo. Pak si mě k sobě nožem přitáhl a začal mi pomalu a vášnivě svlékat kšiltku. Něžně jsem ho pohladila po noze a zašeptala mu do ouška: "Break me down" Tak ho to dojalo, že mi zazpíval nejnovější hit od Danteho. Bohužel to v jeho podání znělo jako telka. Abych ho nenápadně utišila co nejrychleji, strčila mu do nosu jeho oblíbenou čokoládu. Když vtom mu začal v kapsi zvonit mobil. Byla to jeho máma. Má prý jít okamžitě domů, protože zapomněl na vaření. Škoda! Ale slíbil mi, že se za 1 den uvidíme. Na rozloučenou mi ještě vtiskl na držku vášnivý polibek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Khira>> SBééé =333 Khira>> SBééé =333 | Web | 9. února 2009 v 14:58 | Reagovat

XDDDDDDDDDDDDDD "a začal mě pomalu a vášnivě svlékat rukáv" XDDDDDDDDDDD no koment XD jinak drsne hlody XDDDDD

2 KizinQa =* KizinQa =* | Web | 9. února 2009 v 20:58 | Reagovat

XDDD LOL

3 Mončičák Mončičák | Web | 10. února 2009 v 1:04 | Reagovat

goooddd!!!

4 svatěnkaa svatěnkaa | Web | 10. února 2009 v 18:55 | Reagovat

mé rande s robertem pattinsonem

Když jsem otevřela dveře, políbil mě na nehty. V ruce držel župan. Společně jsme si pak sedli na reprákyXD. Samou nervozitou zakopl o lepidlo. Bylo mu chudákovi tak trapně, že z toho byl celý růžový. Ale to ještě nebylo všechno! Kde se vzal, tu se vzal můj kocour. Chicco, lehl si k jeho nohám a začal mu lízat kůži. namyšleně si setřel Chiccovy sliny. Chicco to ale nevzdal a začal mnoukat jak o život. Byla jsem z toho tak nervózní, že jsem po Chiccovi hodila fleshku(fleška). Pak jsme se konečně začali líbat. Byla jsem z toho úplně mimo. Pak si mě k sobě pinzetou přitáhl a začal mi pomalu a vášnivě svlékat podprdu. Něžně jsem ho pohladila po krku a zašeptala mu do ouška: "decode" Tak ho to dojalo, že mi zazpíval nejnovější hit od nicka jonase. Bohužel to v jeho podání znělo jako zbíječka. Abych ho nenápadně utišila co nejrychleji, strčila mu do prde...*jeho oblíbenou čokoládu. Když vtom mu začal v rozkroku zvonit mobil. Byla to jeho máma. Má prý jít okamžitě domů, protože zapomněl na vyčištění záchoda. Škoda! Ale slíbil mi, že se za 3 dny uvidíme. Na rozloučenou mi ještě vtiskl na bedar vášnivý polibek.

5 Khira>> SBééé =333 Khira>> SBééé =333 | Web | 11. února 2009 v 15:48 | Reagovat

To Svatěnka: Ježiš xDDDDDDDDDD ty maš napady XDDD naaj přiběh  kery sem si zatim četla :DDDDD

6 ☺♥pecinka SB♥☺ ☺♥pecinka SB♥☺ | Web | 11. února 2009 v 16:49 | Reagovat

MÉ RANDE S Nickem

Když jsem otevřela dveře, políbil mě na ruku V ruce nedržel nic Společně jsme si pak sedli na stůl Samou nervozitou zakopl o kuchyňskou linku Bylo mu chudákovi tak trapně, že z toho byl celý žlutý Ale to ještě nebylo všechno! Kde se vzal, tu se vzal můj delfín Chicco, lehl si k jeho nohám a začal mu lízat nohu naštvaně si setřel Chiccovy sliny. Chicco to ale nevzdal a začal bučet jak o život. Byla jsem z toho tak nervózní, že jsem po Chiccovi hodila  tužku Pak jsme se konečně začali líbat. Byla jsem z toho úplně mimo. Pak si mě k sobě heverem přitáhl a začal mě pomalu a vášnivě svlékat rukáv Něžně jsem ho pohladila po obličeji a zašeptala mu do ouška: "Love story" Tak ho to dojalo, že mi zazpíval nejnovější hit od Joea Jonase Bohužel to v jeho podání znělo jako kamion Abych ho nenápadně utišila co nejrychleji, strčila mu do pusy jeho oblíbenou zmrzlinu Když vtom mu začal v nohavici zvonit mobil. Byla to jeho máma. Má prý jít okamžitě domů, protože zapomněl na úklid Škoda! Ale slíbil mi, že se za 7 dní uvidíme. Na rozloučenou mi ještě vtiskl na oko vášnivý polibek.

Kiki je to brutální prý pevně si mě přitáhl heverem hej

7 Ádinka:o) Ádinka:o) | Web | 14. února 2009 v 12:29 | Reagovat

MÉ RANDE S Joshem Hartnettem

Když jsem otevřela dveře, políbil mě na ucho V ruce držel žvýkačky. Společně jsme si pak sedli na záchod. Samou nervozitou zakopl o odpadkový koš. Bylo mu chudákovi tak trapně, že z toho byl celý růžový. Ale to ještě nebylo všechno! Kde se vzal, tu se vzal můj kůň Chicco, lehl si k jeho nohám a začal mu lízat rozkrok vzrušeně si setřel Chiccovy sliny. Chicco to ale nevzdal a začal bzučet jak o život. Byla jsem z toho tak nervózní, že jsem po Chiccovi hodila kladivo. Pak jsme se konečně začali líbat. Byla jsem z toho úplně mimo. Pak si mě k sobě lasem přitáhl a začal mě pomalu a vášnivě svlékat nohavici. Něžně jsem ho pohladila po zadečku a zašeptala mu do ouška: "Bad Boy" Tak ho to dojalo, že mi zazpíval nejnovější hit od Karla Gotta. Bohužel to v jeho podání znělo jako stíhačka. Abych ho nenápadně utišila co nejrychleji, strčila mu do ucha jeho oblíbené lízátko. Když vtom mu začal v knoflíku zvonit mobil. Byla to jeho máma. Má prý jít okamžitě domů, protože zapomněl na podojení krav. Škoda! Ale slíbil mi, že se za 10 dní uvidíme. Na rozloučenou mi ještě vtiskl na nosní dírky vášnivý polibek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama